comparemela.com

Latest Breaking News On - Joy italians - Page 1 : comparemela.com

ME 2021 - Dania i Anglia zagrają w półfinale, popis Kanea i…

Piłkarze reprezentacji Danii i Anglii awansowali do półfinału mistrzostw Europy, w którym zmierzą się w środę na Wembley. W sobotnich ćwierćfinałach ci pierwsi pokonali w Baku Czechów 2:1, zaś Anglicy dali popis w Rzymie, gdzie wygrali z Ukrainą 4:0. Dwa gole strzelił Harry Kane. Czesi sprawili w 1/8 finału dużą niespodziankę, wygrywając 2:0 z faworyzowanymi Holendrami. Natomiast Duńczycy imponowali ostatnio skutecznością - strzelili osiem goli w dwóch poprzednich meczach (4:1 z Rosją i 4:0 z Walią w 1/8 finału). Pokazali, że otrząsnęli się po dramatycznych wydarzeniach z pierwszego meczu (0:1 z Finlandią), gdy ataku serca doznał Christian Eriksen. Lider tej reprezentacji czuje się już dobrze, ale nie wiadomo, czy wróci do profesjonalnego futbolu.

Włochy w półfinale EURO!

Nawet najmniejszych szans na skuteczną interwencję Courtois nie miał również w 44 minucie. Wówczas Lorenzo Insigne przypuścił indywidualną szarżę nieprzeciętnej urody. Grający na co dzień w SSC Napoli skrzydłowy przejął piłkę na pięćdziesiątym metrze, z łatwością przedryblował Youriego Tielemansa, a całą akcję zwieńczył finezyjnym strzałem z dystansu. Futbolówka po jego uderzeniu dosłownie zerwała pajęczynę z okienka belgijskiej bramki.  Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 2:0 na korzyść Włoch, wtem Giovanni Di Lorenzo sfaulował w obrębie pola karnego Jeremiego Doku. Sędzia bez wahania wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł nie kto inny jak