„მაუწყებლობის შესახებ“ კანონში შესატან ცვლილებებში საფრთხე პარტია „ევროპული საქართველოს“ და „სტრატეგია აღმაშენებლის“ წევრებმა დაინახეს. 15.09.2022-ს, Sputnik საქართველო ....
Georgia General , Giga Bokeria , European Georgia , Parliament Chairman , Democratic Georgia , ახალი ამბები ,
Commersant.ge | Armenia and Russia working to dedollarize bilateral trade
Yeghishe Karapetyan , Nikol Pashinyan , Haykaz Fanyan , Vladimir Putin , Karen Zakarian , Mikhail Mishustin , Vahan Kerobyan , Armenian State University Of Economics , Association Of Financial Market Participants , Laboratory For Innovative , Central Bank , World Bank , Economy Ministry , Economy Minister Vahan Kerobyan , Prime Minister Nikol Pashinyan , President Vladimir Putin , Prime Minister Mikhail Mishustin , Soviet Union , Financial Market Participants , Atom Margaryan , Institutional Studies , Armenian State University , ბიზნეს ამბები , ყველაფერი ქართული ბიზნესის შესახებ , ბიზნესთან შენობით , ბიზნესის პერსონალური რადიო ,
Commersant.ge | Russia and Ukraine account for 61.4% of water exports from Georgia
United States , United Kingdom , Republic Of , ბიზნეს ამბები , ყველაფერი ქართული ბიზნესის შესახებ , ბიზნესთან შენობით , ბიზნესის პერსონალური რადიო , ახალი ამბები , რადიო კომერსანტი , ბიზნეს რადიო , მულტიმედიური პლატფორმა , Mulesoftს Reserved Salesforceი ავტომობილების არ არსებულ არჩილ ახალი ბაზარზე ბიზნესთან ბიზნესი გამკაცრდეს გაწყვიტა გახდება გეგმავს და დაბალი დაგეკისრებათ დაინტერესდა დაკავშირებით დაურეგისტრირებლად დაფუძნდება დაღუპული ეკონომიკა ეკონომიკური ერთობლივი ეროვნული ექვსწლიანი ვერ თანაგრძნობას თანამშრომლობის ინფრასტრუქტურა კალაძე კომპანია კრიპტოვალუტებით ლაშა მა მაიკლ მგზავრებზე მდგომ მედიკამენტების მერია მთავარი მით მიკროავტობუსებში მილიარდად მსოფლიო მწარმოებელი ოუენი პაპაშვილი პოლიტიკა პროგრამა პროცენტი პუტინის რეგულაცია რეზოლუცია რეიტინგი რომელთა რუსეთთან რუსეთის საერთაშორისო საზოგადოება საუკეთესო საქართველო საქართველოში საქმიანობები საშუალებიდან საწარმო სესხზე სტუმარი ტექდათვალიერება ტურისტული უკრაინამ უმჯობესდება უნდა უფრო უცხადებს ფეხბურთელი ფეხზე ფინანსები ქართველი ქართულბელარუსული ქართული ქონების ყიდულობს ყოფილი შედარებით შედეგები შემცირდა შენობით შეძენას წინააღმდეგ ხდება ხელმისაწვდომი ჯარიმა ჯგუფი ჰიბრიდული ით Ktw რაც ,
Commersant.ge | Russia is spiraling toward a US$150B default nightmare
Houlihan Lokey , Lee Buchheit , Carmen Reinhart , Siobhan Morden , Kristalina Georgieva , International Monetary Fund , Fitch Ratings , Greylock Capital Associates , Investment Management Co , Cola Co , Blackrock Inc , Franklin Resources Inc , Russia Finance Ministry , Capital Group , Tinkoff Bank , World Bank , Chase Co , Ashmore Group , Investment Management , Jonathan Prin , Greylock Capital , Finance Ministry , Amherst Pierpont , World Bank Chief Economist Carmen Reinhart , Tuck Hardie , ბიზნეს ამბები ,