Latest Breaking News On - நிகிதா நேஸ்தேரேங்கோ - Page 1 : comparemela.com

Дніпряни показали себе гідно: Борис Філатов привітав тренерів і олімпійських спортсменів міста - Новини Дніпра сьогодні

Дніпровські спортсмени, які стали учасниками літніх Олімпійських ігор у Токіо, а також їхні тренери отримали від міста грошові сертифікати на загальну суму понад 1,4 мільйона гривень - Новини Дніпра сьогодні - 24 Канал

Бронзова призерка Костевич не вийшла у фінал Олімпіади у стрільбі

Бронзова призерка Костевич не вийшла у фінал Олімпіади у стрільбі 10:31 30 Липня 2021 Після першої кваліфікації Костевич була шостою, а за підсумками другої - 23. Бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо Олена Костевич не змогла пройти другий етап кваліфікації з кульової стрільби, передає «Футбол Україна».   Йдеться про кульову стрільбу з 25 метрів. У кваліфікації вона посіла 23 місце в стрільбі з пневматичного пістолета з 25-метрової дистанції і закінчила виступ на Олімпіаді. Після першого раунду кваліфікації Костевич входила у топ-6, вона виби

Нестеренко не потрапив до фіналу Олімпіади

Україну в цій дисципліні представив Микита Нестеренко. 30-річний дніпрянин не кваліфікувався у фінал. Нестеренко метнув диск лише на 60,95 метра. Українець був 10-им у групі В. Загалом у кваліфікації він посів 20-е місце. У фіналі виступлять 12 найкращих легкоатлетів за підсумками кваліфікації. Результати у групі В: Коментарі (

Infoline | Новость: Олімпійські ігри: хто з українців виступає 30 липня, де і коли дивитися

30 липня пройде сьомий змагальний день на Олімпійських Іграх в Токіо. У цей день буде розіграно 21 комплект нагород. За нагороди боротимуться українські шпажисти (Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар та Анатолій Герей), які виступлять у командних змаганнях.  У стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 25 метрів Олену Костевич чекає друга кваліфікація (у першій вона посіла шосте місце). Їй потрібно втриматися у вісімці найкращих, щоб потрапити у фінал. Медалі також розігруватимуться в дзюдо, де в категорії понад 100 кг Україну пред