Τσεχία - Γαλλία 77-97: «Καθάρισαν» την πρόκριση οι «τρικολόρ» - Πρωταγωνιστές οι Ντε Κολό και Φουρνιέ

pronews.gr - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from pronews.gr Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Τσεχία – Γαλλία 77-97: Επιθετικό κρεσέντο Φουρνιέ-Ντε Κολό και 2/2 για τους Γάλλους

skaipatras.gr - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from skaipatras.gr Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020-Μπάσκετ: «Καθάρισαν» και την Τσεχία οι Γάλλοι

naftemporiki.gr - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from naftemporiki.gr Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Εύκολη νίκη της Τσεχίας με Ιράν

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Εύκολη νίκη της Τσεχίας με Ιράν Κυριακή, 25 Ιουλίου 2021 07:46 UPD:07:50 Η ομάδα που άφησε εκτός Ολυμπιακών Αγώνων την Εθνική Ελλάδας έκανε «ποδαρικό» με το δεξί στο Τόκιο, στην ιστορική πρώτη εμφάνισή της σε Ολυμπιακό τουρνουά μπάσκετ ανδρών. Στο πλαίσιο του Α΄ ομίλου η Τσεχία νίκησε με 84-78 το Ιράν, πολύ ευκολότερα απ΄ όσο δείχνει το σκορ, αφού προηγήθηκαν 46-30 στο ημίχρονο και 67-36 στην τρίτη περίοδο. Στο τελευταίο δεκάλεπτο οι Τσέχοι «κατέβασαν ταχύτητα», δέχτηκαν επιμέρους σκορ 32-17 και κάπως έτσι οι Ιρανοί έντυσαν την ήττα τ�

Οι celebrities στις πλαζ της Μυκόνου (φωτο)

espressonews.gr - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from espressonews.gr Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.