comparemela.com

Latest Breaking News On - Wojciech felix - Page 1 : comparemela.com

Piłkarska LM - dwa gole Lewandowskiego, rekord Ronaldo (podsu…

Piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów (5:0). Samodzielnym rekordzistą pod względem liczby występów w tych rozgrywkach został Portugalczyk Cristiano Ronaldo. W środę zagrał po raz…

Barcelona

Juventus. Wojciech Szczęsny zabrał głos po wygranej z Chelsea. "Nie ukrywam, że baliśmy się"

meczyki.pl - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from meczyki.pl Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Wojciech-felix
League-masters
Polsat-sports
Old-lady

Juventus - Chelsea. SKRÓT. WIDEO (Polsat Sport)

Juventus - Chelsea. SKRÓT. WIDEO (Polsat Sport) - Najbardziej emocjonująco w środowy wieczór zapowiada się starcie w grupie H - Juventus Turyn gra z triumfatorami poprzedniej edycji, czyli Chelsea Londyn. Czy Wojciech Szczęsny powstrzyma "The Blues"? Polak ma wybiec w podstawowym składzie "Starej

Liga Mistrzów. Juventus ograł obrońcę tytułu. Czyste konto Wojciecha Szczęsnego

gloswielkopolski.pl - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from gloswielkopolski.pl Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Piłkarska LM - grali Polacy - Radio Opole

Piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski zagrał do 79. minuty i zdobył dwie bramki w meczu z Dynamem Kijów w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Drugą połową w barwach ukraińskiej drużyny rozegrał Tomasz Kędziora.