comparemela.com

Latest Breaking News On - Water polo spain - Page 1 : comparemela.com

Vaterpolisti Španije najveći gubitnici na OI! Bili korak od finala protiv Srbije, sada ostali bez medalje u potpunom šoku

ostala je bez medalje na u Tokiju. Mada je imala ulogu favorita u meču za bronzu, rezultatom 9:5 je poražena od selekcije Mađarske. Mađari su meč prelomili u drugom poluvremenu kada Španci nisu postigli nijedan pogodak. Velika borba je trajala u prve dve četvrtine i bilo je nerešeno, 5:5 na kraju druge. Međutim, Mađari su onda potpuno stali i imali sreću da Španija ne odmakne tokom treće, već je na ulasku u poslednju imala samo gol prednosti. A onda, tri gola

RTCG - Radio Televizija Crne Gore - Nacionalni javni servis :: Vijesti :: Vaterpolisti Španije u finišu slomili otpor Amerikanaca

PRELOMILI U POSLJEDNJOJ ČETVRTINI Vaterpolisti Španije u finišu slomili otpor Amerikanaca Vaterpolisti Španije prvi su polufinalisti olimpijskog turnira u Japanu, pošto su danas u četvrtfinalu pobijedili selekciju SAD sa 12:8 (3:3, 3:3, 1:0, 5:2). Španci, koji su sa sve četiri pobjede završili takmičenje u grupnoj fazi, meč su prelomili u posljednjoj četvrtini kada su iskoristili greške Amerikanaca i pad u njihovoj odbrani. Po dva gola za pobjednički tim postigli su Alberto Munaris, Alvaro Granados, Bernat Sanauža i Francisko Fernandes, dok je u timu SAD najbolji bio Hejns Daube sa tri gola. Španija će se za plasman u finale Olimpijskih igara boriti sa boljim iz duela Srbije i Italije.

Pallanuoto | Spagna prima semifinalista Gli iberici escono alla distanza battendo gli USA

CRVENA FURIJA ČEKA SRBIJU: Vaterpolisti Španije u polufinalu Olimpijskih igara!