Bistrita
Bistrita-nasaud
Fagaras
Cluj-napoca

România, învinsă de Coreea de Sud cu 4-0, dar rămâne în cursă pentru sferturi, la Jocurile Olimpice

stirileprotv.ro - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from stirileprotv.ro Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Răzvan Marin a înscris pentru Cagliari. Ce scor final a fost

Răzvan Marin a marcat un gol pentru echipa italiană la care evoluează. Mijlocaşul român Răzvan Marin a marcat un gol pentru echipa italiană de fotbal Cagliari, învingătoare cu scorul de 3-0 în faţa formaţiei Vicenza, duminică, într-un meci amical desfăşurat în deplasare. Marin a deschis scorul în min. 16, celelalte goluri ale sarzilor fiind reuşite de Pavoletti (51) şi Dalbert (62). Internaţionalul român a evoluat timp de 63 de minute, după care a fost înlocuit cu Biancu. Cagliari va juca următorul meci de pregătire sâmbătă viitoare, în deplasare, cu echipa germană FC Augsburg, potrivit Agerpres.