Marco Rossival, Győzikével, Nagy Feróval tér vissza a LifeTV reggeli műsora

origo.hu - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from origo.hu Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Tailor-convincing
Kossuth-prize-high-fer
Truncated-st-andrew

Augusztus 20 - A tokiói olimpia hőseivel találkozhat a Március 15. téren

A sportbarátok számára is különlegesnek ígérkezik a közelgő ünnepi hosszúhétvége – főleg azoknak, akik augusztus 20-án és 21-én ellátogatnak a budapesti Március 15. térre. A csaknem húsz fővárosi helyszínt felölelő Szent István Napok keretében, a Sporthősök elnevezésű rendezvényen Tokió olimpiai bajnokaival, köztük Csipes Tamarával és Lőrincz Tamással, de a korábbi ötkarikás játékokon győztes sztárokkal is találkozhatunk!

Lőrincz Tamás: Irtó jó ránézni az aranyéremre

A 2004-es athéni olimpia után először nyert olimpiát birkózásban magyar versenyző a vasárnap zárult tokiói ötkarikás játékokon. Lőrincz Tamás pályafutása végén állhatott a dobogó legfelső fokára. A bajnok az egész verseny alatt családjáért is küzdött.