kurir.rs - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from kurir.rs Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Penalty-velez
பஞ்ச-லுகா
கால்பந்து-கூட்டணி

Šokantan snimak iz Mostara: Navijač motkom krenuo na trenera Borca! (video)

Neverovatne scene u Mostaru, gde su igrali Velež i Borac! Skandalozan snimak dolazi iz Mostara! Na stadionu Rođeni večeras su snage odmerili Velež i Borac, a utakmica je prekinuta u 82. minutu, pri rezultatu 0:2, nakon što je veliki broj domaćih pristalica utrčao na teren. Sudija Sabrija Topalović je odmah prekinuo meč, a onda uz konsultacije sa ostalim službenim licima označio kraj. Kako smo saznali, jedan udarac u predelu glave dobio je napadač Borca Jovo Lukić,

Amazing-mostar
Velez-fighter
Stadium-born

Haos u Mostaru: Huligani motkom jurili trenera iz Banjaluke, igrač udaren

Pri 0:2, veliki broj navijača Veleža uleteo je na teren i sudiji Sabriji Topaloviću nije preostalo ništa drugo osim da prekine meč. Označio je i kraj meča, zbog svega što se desili – u glavu je udaren napadač Borca Jovo Lukić, a na snimcima se uočava da je navijač Veleža sa motkom krenuo ka treneru Nemanji Miljanoviću! Reagovali su najbliži igrači i sprečen je fizički kontakt, a taj huligan nije bio jedini koji je krenuo ka Miljanoviću. Borac je poveo u 37. minutu