Town defender Hermann Hreidarsson and skipper Matt Holland were both involved in friendly internationals on Wednesday evening.

Kristen-viikmae
Matt-holland
Andres-oper
Two-win-more

VIDEO ⟩ Andres Operi värav kukutas karikavõistlustel meistriliiga klubi - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

10. juuli 2021, 7:54 VIDEO ⟩ Andres Operi värav kukutas karikavõistlustel meistriliiga klubi Viimsi JK jalgpallurid tegid pärast suurepärast võitu fännidega ühispildi. FOTO: Viimsi JK/Facebook Eesti tugevuselt kolmanda ehk Esiliiga B klubi Viimsi JK alistas jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis meistriliigas mängiva Pärnu Vapruse lisaajal 3:1. Viimsi juhtvärava lõi lisaajal Eesti koondise läbi aegade parim väravakütt Andres Oper. Valdavas osas noortest mängumeestes koosnev (keskmine vanus 20 aastat ja 3 kuud - toim.) Viimsi asus mängu juhtima 19. minutil, mil täpne oli Ken-Marten Tammeveski. Juba kuus minutit hiljem seadis Kristen Saarts tabloole viigi, kuid rohkem väravaid normaalajal ei löödud.