comparemela.com

Latest Breaking News On - Evald tipner - Page 1 : comparemela.com

Karikamängud on teada-tuntud oma üllatuslike nüansside poolest ja seda tõestas ka kolmapäevane 1/16-finaal, kus loosi tahtel läks Tuleviku esindusmeeskond vastamisi omaenda järelkasvu, teises liigas mängiva U21 meeskonnaga. Üks mis kindel: võit jäi Viljandisse ning seda 10:0 tulemusega esindusmeeskonna kasuks.

Jalgpallimatš, mille võit jäi igal juhul Viljandisse

sakala.postimees.ee - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sakala.postimees.ee Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Elmo-riig
First-team
முதல்-அணி

Napp kaotus liigas, teerullina karikasarjas edasi

Marko-saarm
Yard-viljandi

VIDEO ⟩ Andres Operi värav kukutas karikavõistlustel meistriliiga klubi - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

10. juuli 2021, 7:54 VIDEO ⟩ Andres Operi värav kukutas karikavõistlustel meistriliiga klubi Viimsi JK jalgpallurid tegid pärast suurepärast võitu fännidega ühispildi. FOTO: Viimsi JK/Facebook Eesti tugevuselt kolmanda ehk Esiliiga B klubi Viimsi JK alistas jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis meistriliigas mängiva Pärnu Vapruse lisaajal 3:1. Viimsi juhtvärava lõi lisaajal Eesti koondise läbi aegade parim väravakütt Andres Oper. Valdavas osas noortest mängumeestes koosnev (keskmine vanus 20 aastat ja 3 kuud - toim.) Viimsi asus mängu juhtima 19. minutil, mil täpne oli Ken-Marten Tammeveski. Juba kuus minutit hiljem seadis Kristen Saarts tabloole viigi, kuid rohkem väravaid normaalajal ei löödud.