Latest Breaking News On - Vondra has - Page 1 : comparemela.com

Vích (SPD): Evropská unie nás vede zpátky do středověku | ParlamentniListy cz – politika ze všech stran

parlamentnilisty.cz - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from parlamentnilisty.cz Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Bohemians porazili Teplice 4:2 a poprvé v sezoně vyhráli

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 se v 6. ligovém kole dočkali prvního vítězství v sezoně. V Ďolíčku porazili Teplice 4:2, přestože prohrávali. Hosty poslal do vedení ve 22. minutě Jakub Mareš, v závěru prvního poločasu v rozpětí šesti minut výsledek otočili Jan Chramosta z penalty a Daniel Krch. Po změně stran Chramosta proměnil i druhý pokutový kop, v závěru sice snížil Jan Fortelný, ale Matěj Koubek v nastavení přidal čtvrtý gól domácích. Klokani vyhráli v nejvyšší soutěži poprvé od začátku května po osmi zápasech, Severočeši venku v lize pošesté v řadě prohráli.

Plzeň a Slavie si v lize chtějí spravit chuť po pohárových nezdarech

ceskenoviny.cz - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from ceskenoviny.cz Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Fuj, Piráti ne Babiš? ,,Hokej v ODS: Strana na třetiny To si Fiala nevystaví, co se říká | ParlamentniListy cz – politika ze všech stran

S Babišem ODS do vlády s ANO nepůjde A bez něj?

sputniknews.com - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sputniknews.com Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.