comparemela.com

Latest Breaking News On - Trainer fighter - Page 1 : comparemela.com

Sport1 - Miljanović najavio utakmicu protiv Veleža: Između dva kluba postoji neko veće rivalstvo u posljednjih nekoliko godina

sport1.oslobodjenje.ba - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sport1.oslobodjenje.ba Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

League-bosnia-well-herzegovina
Players-velez
Prime-minister-league-bosnia-well-herzegovina
Not-having-miljanovic
Trainer-fighter

Sport1 - Trener Borca pred novo kolo: Moramo pokazati zrelost i prekinuti niz bez pobjede

Banja-luka
Banja-luka-the-city-stadium
Staff-not-having-miljanovic
Well-brand

Sport1 - Zoran Milinković nastavio sa starim navikama: Trener Borca poslije brukanja ne smije da se pojavi pred novinarima

Težak poraz Borca u Belfastu, revanš za sedam dana

Težak poraz Borca u Belfastu, revanš za sedam dana Fudbaleri Borca doživjeli su težak poraz na gostovanju Linfildu u Belfastu u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija. Fudbal 22.07.2021 | 22:55 Tim iz Sjeverne Irske je slavio rezultatom 4:0, pa je pred Banjalučanima izuzetno težak zadatak u revašnu. Nije dobro počelo za šampiona Bosne i Hercegovine. Već u trećem minutu domaćini su došli do prednosti. Pavlović je uspio da odbrani udarac Manzinge ali je Njuberi poslao loptu u mrežu nakon loše reakcije odbrane. U 24. minutu uslijedio je novi šok za Banjalučane. Manzinga je sjajno istrčao, oslobodio se čuvara i pogodio u rašlje. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.