Latest Breaking News On - Teama inter - Page 1 : comparemela.com

Интер со пресврт победа над Фиорентина до лидерското место во Серија А

sitel.com.mk - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sitel.com.mk Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Интер победи Верона като гост с 3:1

Верона. Отборът на Интер постигна впечатляващ обрат като гост на Верона и го победи с резултат 3:1 в двубой от втория кръг на италианската Серия А. Иван Илич откри резултата в 15-ата минута след грешка на Ханданович. В началото на второто полувреме Лаутаро Мартинес, който изигра първия си мач за сезона, изравни. Хоакин Кореа се появи в игра в 75-ата минута, а в 83-ата изведе тима н