Latest Breaking News On - Same gerard - Page 1 : comparemela.com

Tommy Lee Jones: Długa droga na szczyt

film.interia.pl - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from film.interia.pl Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Primele semifinaliste de EURO 2020

Primele semifinaliste de la EURO 2020 Elveția și Spania au ridicat vineri seara cortina sferturilor de finală la EURO 2020, pe Gazprom Arena din Sankt Petersburg. Spania a deschis scorul devreme, cu noroc, Denis Zakaria marcând în propria poartă, în minutul 8 (0-1). A fost al 10-lea autogol al acestei ediții a EURO 2020. Ibericii au dominat teritorial în continuare, întreaga primă repriză, având o posesie zdrobitoare, ce a trecut chiar de 75 la sută în primele 30 de minute. Cu toate acestea, Spania a avut o singură ocazie cu adevărat periculoasă la poarta lui Yann Sommer, care a respins in extremis lovitura de cap a lui Cesar Azpilicueta, din minutul 25.

Spania, prima semi-finalistă la EURO2020 Ibericii înving Elveția la loviturile de departajare

bihon.ro - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from bihon.ro Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Elveţia părăseşte cu capul sus EURO 2020, eliminată de Spania după lovituri de departajare

mediafax.ro - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from mediafax.ro Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.