comparemela.com

Latest Breaking News On - New town on moravia - Page 1 : comparemela.com

Biatlonisté Mikyska s Hornigem na letním MS opět získali zlato a stříbro

Nové Město na Moravě (Žďársko) - Michal Krčmář vyhrál na mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě sprint a navázal na zlato z Vysočina Arény z roku 2018. Markéta Davidová získala stříbro a vybojovala na šampionátu druhou medaili po triumfu v pátečním supersprintu. Junioři Tomáš Mikyska s Vítězslavem Hornigem ovládli v Novém Městě i druhý závod, zatímco v supersprintu zvítězil Hornig před Mikyskou, ve sprintu si pořadí prohodili.

Čeští biatlonisté opět vládli Mikyska má světové zlato i přes nepříjemný pád

Michal Krčmář vyhrál na mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě sprint a navázal na zlato z roku 2018.