comparemela.com

Latest Breaking News On - Juventus leonardo - Page 1 : comparemela.com

Ювентус віддав уродженця Донецька в оренду нідерландському клубу

sport.24tv.ua - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sport.24tv.ua Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

EURO-2020: Olaszország Európa-bajnok - drámai tizenegyespárbaj döntött a Wembleyben

2021. július 11. - 23:58 Olaszország nyerte meg a labdarúgó Európa-bajnokságot: Roberto Mancini együttese a részben budapesti rendezésű torna vasárnapi döntőjében 1-1 után tizenegyespárbajban győzte le Anglia csapatát a londoni Wembley Stadionban. Fotó: TASR Az angolok Luke Shaw révén 116 másodpercet követően, az Eb-finálék történetének leggyorsabb góljával szereztek vezetést, az olaszok a 67. percben Leonardo Bonucci szöglet utáni közeli találatával egyenlítettek. A hosszabbításban nem esett újabb gól, így jöhettek a 11-esek: Gareth Southgate, az angolok szövetségi kapitánya Jadon Sancho és Marcus Rashford személyében két játékost is közvetlenül ezt megelőzően küldött pályára, de mindketten hibáztak, ahogyan Bukayo Saka is.

Бонуччі: Перемога над Іспанією - це найважливіша гра, яка в мене коли-небудь була

champion.com.ua - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from champion.com.ua Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.