comparemela.com

Latest Breaking News On - Center never joki - Page 1 : comparemela.com

Isključenje i kraj Jokićeve sezone, Finiks u finalu Zapada

Košarkaši Finiska pobedili su prošle noći u gostima ekipu Denvera sa 125:118 i tako se ukupnim rezultatom 4:0 plasirali u finale plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige. Najkorisniji igrač NBA lige, centar Nagetsa Nikola Jokić neslavno je završio sezonu pošto je 3:52 minuta pre kraja treće četvrtine isključen zbog grubog faula nad Kameronom Pejnom. Denver je u tim trenucima gubio sa 83:75 i posle jednog neuspešnog napada Jokić je iznerviran

NBA: Isključenje i kraj Jokićeve sezone, Finiks u finalu Zapada

NBA: Isključenje i kraj Jokićeve sezone, Finiks u finalu Zapada Novi magazin pre 11 sati  |  Beta Košarkaši Finiska pobedili su prošle noći u gostima ekipu Denvera sa 125:118 i tako se ukupnim rezultatom 4:0 plasirali u finale plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige. Najkorisniji igrač NBA lige, centar Nagetsa Nikola Jokić neslavno je završio sezonu pošto je 3:52 minuta pre kraja treće četvrtine isključen zbog grubog faula nad Kameronom Pejnom. Denver je u tim trenucima gubio sa 83:75 i posle jednog neuspešnog napada Jokić je iznerviran udario košarkaša Finiksa nakon čega su mu sudije pokazale put u svlačionicu. Usledila je gužva na terenu, Devin Buker se uneo u lice Jokiću, umešali su se i ostali igrači oba tima, ali se

Jokić: Nisam hteo da ga povredim - Povezane vesti

N1 Info pre 10 sati Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić kaže da nije očekivao da ga isključe zbog faula na Pejnu u četvrtoj utakmici serije sa Finiks Sansima. Pri rezultatu 83:75 na nešto manje od četiri minuta do kraja trećeg perioda, Jokić je faulirao Kamerona… » B92 pre 13 sati Košarkaš Denvera Nikola Jokić rekao je da je faulom nad Kameronom Pejnom želeo da promeni ritam utakmice i da mu nije bila namera da povredi igrača Finiksa. Želeo sam da promenim ritam utakmice, da dam svom timu energije, pokušao sam da napravim… » B92 pre 13 sati Nikola Jokić je završio sezonu isključenjem, posle nesportskog faula nad Kameronom Pejnom. Jokić je udario Pejna na četiri minuta do kraja treće četvrtine četvrte utakmice polufinala Zapada protiv Finiksa, pa je MVP isključen. Pre nego što je… »

Jokić: Promašivali smo mnogo, ja prvi, dobro su me čuvali

naslovi.net - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from naslovi.net Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.