comparemela.com

Latest Breaking News On - Branch the desert catalysts - Page 1 : comparemela.com

Pusztai Liza és Márton Anna már a legjobb 16 között

Brunet legyőzte Mártont, negyedik helyen végzett a magyar kardozó Az utolsó ötven méteren csúszott le a negyedik helyről, ezzel pont lemaradt a döntőről, összesítésben kilencedik lett. Mihályvári-Farkas Viktória fölényesen nyerte előfutamát 16:02.26 alatt úszta le az 1500 métert, több mint tíz másodpercet vert legközelebbi riválisára. Hogy ez elég lesz-e a nyolcas döntőbe kerülésre, az a következő két futam után, úgy fél óra múlva dőlhet el. Update: Az utolsó előtti előfutam alapján szinte biztos, hogy nem lesz elég. az utolsó időfutam előtt összesítésben már hatan megelőzik, és az utolsó előfutamban még nagy nevek, például a címvédő Katy Ledecky és Késely Ajna úsznak.