comparemela.com


Відповідне рішення ухвалили ще лютому 2018 року. Роботи тривали поступово та в кілька етапів.
Зокрема, у грудні 2018-го почали демонтувати окремі елементи.
В березні 2019-го знесли 30-метрову стелу Монументу слави через її аварійний стан.
А у квітні 2021 року розібрали барельєфи, розміщені у внутрішній частині. Опісля робітники зняли плитку під ними.
За словами колишнього проросійського депутата Михайла Добкіна, він начебто купив один із барельєфів монументу – орден "Перемоги".
Що відомо про Монумент слави у Львові Повна назва – Монумент Бойової слави Збройних сил СРСР. Відкрили його у травні 1970 року. Неподалік розміщується Академія сухопутних військ.
Ансамбль виконано в камені та бронзі. Складався він з 30-метрового бетонного пілону, бронзової центральної групи та масивної залізобетонної стели з великими рельєфами. На вертикальному пілоні — горельєфи, що символізують основні роди військ. Центр ансамблю – скульптури радянського Воїна і "Батьківщини-матері". Історія Радянської армії розкривається в шести багатофігурних горельєфах, розташованих з обох боків стели.
Авторський колектив – скульптори Дмитро Крвавич, Еммануїл Мисько, Ярослав Мотика, художник-монументаліст Олександр Пирожков, архітектори Мирон Вендзилович та Аполлон Огранович.
Дані взято з Вікіпедії

Related Keywords

Russia ,Lviv ,L Vivs Ka Oblast ,Ukraine ,Soviet ,Alexander Pyrozhkov ,Myron Vendzylovych ,Emmanuel Mysko ,Michael Dobkin ,History Soviet Army ,Victim Soviet Union ,All Her ,Place Soviet Monument Here ,Heroes Ukraine ,Ivan Franc ,Removal Monument Fame ,Lviv Full ,Monument Combat ,Soviet Warrior ,Yaroslav Hoe ,ரஷ்யா ,உக்ரைன் ,சோவியத் ,அனைத்தும் அவள் ,சோவியத் போர்வீரன் ,

© 2025 Vimarsana

comparemela.com © 2020. All Rights Reserved.