household doing grocery shopping, you have already seen it. but you haven't seen nothing yet. as they devalue the dollar, orderly decline, you will start to see prices like one inflation group predicted it will soon cost $11. $11.43 for an ear of corn. one ear. how about going to the grocery store and seeing a price tag on loaf of wheat bread of $23.05? this sugar, this size. 32 ounces of sugar. $62.21. for the milk, good old soy milk. who doesn't -- smooth and delicious. $24.31. for this size. for a container of this coffee, folger's, $77.71. for a container of orange juice, not this size but for 64 fluid ounces, minute maid