Frequently Asked Questions About This Location
Qus: 1).what is the mode of payment accepted ?
Ans: Cash , Credit Card and Wallets
Qus: 2).What are the hours of operation ?
Ans: Open all days mostly from 9:30 to 8:30 and exceptions on Sundays. Call them before going to the location.
Qus: 3).Do they have online website?
Ans: Yes . They do have. Online website is - Click Here
Qus: 4).What does the local business do?
Ans: Zakladatel synkretistického nového náboženského hnutí známého jako Církev sjednocení. Od roku 1940 začal svou náboženskou činnost nejprve v Severní a poté i v Jižní Koreji, v 50. letech též v USA a Japonsku a od 60. let celosvětově. Veřejně začal kázat v Pchjongjangu. Kvůli svému náboženskému a též silně antikomunistickému smýšlení byl několikrát uvězněn a mučen.
Stal se známým díky pořádání Obřadů požehnání (od roku 1960), zvaných též „hromadné svatby“. Roku 1982 založil deník The Washington Times. Mun je jedním z nejvíce kontroverzních náboženských vedoucích současnosti a čelí široké vlně kritiky.
Vyrůstal ve farmářské rodině, která po staletí obdělávala půdu. Jeho prastrýc byl křesťanským pastorem, který bojoval za Korejskou nezávislost. Jako chlapec byl nadšeným pozorovatelem přírody. Prostřednictvím svého vztahu s Bohem, hledal jak má porozumět tragédii lidské historie, a jak, jestli vůbec se to může změnit. Vážně uvažoval nad budoucností svých lidí a celého lidstva, úpěnlivě Boha prosil, jak má svůj život zasvětit tomu, aby zmírnil lidské utrpení. Nakonec na své otázky přijal odpovědi. Na velikonoce 17. dubna 1935, když bylo Sun Mjong Munovi právě patnáct let, se mu při jeho modlitbě na hoře Myodu najednou zjevil Ježíš Kristus. V této vizi ho Ježíš poprosil, aby pokračoval v jeho práci, kterou na zemi začal téměř před dvěma tisíci lety. Mladý Korejec byl tímto setkáním šokován, a zvláště prosbou, která byla vůči němu vznesena a napoprvé ji odmítl. Nicméně po hlubokém rozmýšlení, meditaci a modlitbě, zaslíbil svůj život této ohromné misi. Sun Mjong Mun studoval Bibli a mnoho jiných náboženských učení proto, aby objasnil tajemství života a dějin lidstva.
V roce 1945 sestavil učení, které je známo jako Princip Sjednocení, nebo také Boží princip.
Své hnutí založil v malé chýši, vyrobené z bláta a z vyřazených amerických armádních krabic od potravin, na stráni ve válkou zpustošené Koreji. Reverend Mun se poprvé podělil o svou vizi budoucnosti se třemi původními členy tohoto malého církevního centra. Z těchto skromných počátků vybudoval základ pro celosvětové hnutí pro usmíření a mír.
V roce 1990 uspořádal konferenci v Moskvě, se setkal s Michailem Gorbačovem a v ruském celonárodním televizním vysílání předal své poselství. V roce 1991 riskoval svůj život, navštívil Severní Koreu a setkal se s Kim Ir-senem, kde jasně prohlásil, že severokorejská ideologie Čučche je mylná.
Reverend Mun věří, že všichni lidé víry jsou povoláni pracovat společně na vytvoření světa, který překračuje hranice rasy, náboženství a etnických skupin. Zdůrazňuje, že cesta k usmíření a míru by měla být ražena náboženskými vůdci, kteří dokáží uvádět do praxe ideál milování svého nepřítele. Tak bude nakonec možné přetvořit společnost do podoby, která je založená na nesobecké službě druhým. Je si vědom toho, že toto přetvoření nelze dosáhnout pouhou náboženskou obrodou, ani pouhými politickými a ekonomickými reformami. Vedoucí všech oblastí se musí spojit a poskytnout tak morální, intelektuální a praktické vedení, které je zapotřebí.
Z tohoto důvodu nejsou projekty založené reverendem Munem omezeny na náboženství, ale zasahují každou oblast: vzdělání, filozofii, vědu, náboženství, média, umění, mezinárodní záležitosti, technologie, charitativní činnost, životní prostředí, rodiny, ženy, mládež. Iniciativa velvyslanců míru je celosvětovou sítí vůdců z různých oborů, kteří spolupracují na prosazování usmíření a míru.
Reverend Mun a jeho manželka založili řadu organizací a nadací, jejichž společným jmenovatelem je světový mír.