comparemela.com

Latest Breaking News On - Team lucescu - Page 2 : comparemela.com

Безжальне знищення Колоса: Динамо повторило рекорд чемпіонатів України

Київське Динамо розтрощило Колос у 6-му турі УПЛ. Підопічні Мірчі Луческу наколотили у ворота суперника сім голів та повторили рекорд українського футболу - Спорт 24

Інгулець – Динамо дивитися онлайн – трансляція 18 08 2021

football24.ua - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from football24.ua Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Тактика в матче Динамо — Верес: Дурацкий мат в дебюте, Гармаш в атаке и интенсивность взаимодействий

football.ua - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from football.ua Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Динамо – Люцерн: відео голів матчу 7 липня 2021

Кияни діяли досить невпевнено в обороні, що конвертувалось у два пропущені м ячі вже до 16-ї хвилини. Динамо вдалось відквитати один гол аж по перерві – це Лєднєв першим зіграв на добиванні. Команда Луческу, здавалось, зможе переломити гру, але пропустила чи не в наступній атаці. Все ж, біло-сині проявили свій характер та забили двічі. Спершу Антюх шедевральним ударом в один дотик вразив дальній кут з-за меж штрафного, а потім Гармаш, елегантно розібравшись з суперниками, зрівняв рахунок. 3:3 – Динамо завершує перший збір у Швейцарії резуль�

Румунський Цезар та сльози Миколенка, або як мужики Скрипника потрапили під Динамо-машину