Biała Podlaska: Wyrównanie ulicy "odpadami"? Mieszkaniec znalazł stalowe pręty

Kawałki eternitu, papy, pręty stalowe czy rozdrobnione rury PCV. To nie znaleziska z wysypiska, tylko z ulicy Ceglanej. Pan Dariusz twierdzi, że takie odpady znalazł po „ulepszeniu” drogi. Urzędnicy nie mają jednak zastrzeżeń.

City-of
Swidnik
Lubelskie
White-podlasie

Polski Cukier Pszczółka Start – Trefl Sopot 70:73. Trójka w ostatnich sekundach i czwarta porażka

Niestety, po czwartym meczu w tym sezonie Polski Cukier Pszczółka nadal nie ma na koncie zwycięstwa. Ekipa z Lublina w czwartek przegrała w hali Globus z Treflem Sopot 70:73. Bohaterem gości był Brandon Young, który na niecałe trzy sekundy przed końcową syreną trafił za trzy.

KPR Gminy Kobierzyce – MKS FunFloor Perła Lublin 29:27. Pierwsza porażka

W starciu niepokonanych MKS FunFloor Perła jednak groszy od KPR Gminy Kobierzyce. Gospodynie czwartkowego spotkania przegrywały do przerwy 13:15, ale w drugiej połowie spisały się lepiej i to one zgarnęły komplet punktów po wygranej 29:27.