comparemela.com

ПЛЕС ЦРНО-БЕЛИХ ПО КИШИ: Рикардова магија на Карађорђу
17 јул, 2021
3
Повратник у табор Парног ваљка постигао је два гола против Пролетера, посебно леп био је онај у 13. минуту
Фудбалери Партизана победом су почели нову сезону у Супер лиги Србије, пошто су вечерас у Новом Саду победили Пролетер са убедљивих 4:0.
Два гола за црно-беле постигао је
Рикардо
Слободан
Јојић у 28. минуту.
Меч је одигран по изузетно лошем времену, јака киша је почела да пада пред почетак утакмице и до краја дуела није престала.
Партизан је питање победника на "Карађорђу" решио на самом почетку меча, а у главној улози био је повратник у редове црно-белих
Рикардо
Код првог гола велики део посла одрадио је
Данило
Гомеша који је изашао сам испред голмана домаће екипе и рутински га савладао.
Само четири минута касније

Слободан
Немање
Јојић из слободног ударца са двадесетак метара. Претходно је
Лазар

У финишу првог полувремена у Новом Саду је почео нови јак пљусак, тако да је већ на почетку наставка терен био добро натопљен водом па су услови за игру били доста тежи.
Оба тима су углавном покушавала дугачким лоптама, пошто је игра по земљи била готово немогућа, тако да се резултат није мењао у другом полувремену.
Партизан ће и у другом колу домаћег шампионата играти на "Карађорђу" пошто ће гостовати Војводини, док ће Пролетер у госте Вождовцу.