comparemela.com

Партизан лако до тријумфа против Воше на "Карађорђу", Натхо решио дерби
25 јул, 2021
Фудбалери Партизана остварили су и другу победу у новој сезони Супер лиге, пошто су у дербију другог кола били бољи од Војводине у Новом Саду са 2:0 (1:0). Натхо двоструки стрелац
Сјајн старт Партизана у Супер лиги. Жреб је хтео да у прва два кола црно-бели гостују, оба пута у Новом Саду, а екипа Александра Станојевића враћа се пуних шака, богатија за шест бодова и на челу табеле.
За разлику од тријумфа прошлог викенда против Пролетера, Партизан није био тако убедљив против Војводине, али је једнако лако дошао до тријумфа, уз апсолутну контролу меча.
Почетак и вођство у четвртом минуту су најавили крајњи исход. У три наврата су Београђани имали шансу, прва два пута су домаћи изблокирали ударце, трећи пут је Бибарс Натхо био изузетно прецизан.
У 58. минуту Израелац је поново показао класу, на додавање Јојића брзо је реаговао, лопта се од стативе одбила у гол Војводине. Испоставило се да је тада постављен коначан резултат.